W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Gości i pracowników wprowadziliśmy w Willi następujące zasady:

Na terenie Willi w przestrzeni wspólnej obowiązuję nakaz poruszania się w maseczkach.
Systematycznie dezynfekujemy miejsca najbardziej narażone na dotyk między innymi klamki, uchwyty, włączniki, barierki  i przyciski.  
Przy wejściu do obiektu oraz na Recepcji dostępny jest płyn do dezynfekcji rąk.
Przy recepcji może przebywać jednocześnie dwie osoby z zachowaniem bezpiecznej odległości 2 metrów.
Zalecamy ograniczenie czasu spędzonego przy recepcji.
Przy wypełnianiu karty meldunkowej nasi Goście otrzymują długopis dezynfekowany po każdym użyciu.

Z użytkowania wyłączone są części wspólne takie jak kącik telewizyjny, sala gier, sala zabaw dla dzieci/ Małpi Gaj

Przypominamy, że  nasze Apartamenty posiadają aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, czajnik, kuchenkę elektryczną, komplet naczyń i szucćów.Opis obiektu

Willa Aniołówka to komfortowy obiekt idealny szczególnie dla rodzin z dziećmi. Lokalizacja z dala od ulicznego zgiełku, w bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego zapewnia ciszę i spokój naszym Gościom, a bliskość szlaków turystycznych sprawi, że codzienne spacery będą prawdziwą przyjemnością.

W przypadku grup zorganizowanych możliwe jest zamówienie pełnego wyżywienia oraz zorganizowanie dodatkowych imprez i zabaw. 

Oferujemy 65 miejsc w 18 komfortowych apartamentach 1-, 2- i 3-pokojowych. Łącznie do dyspozycji naszych Gości są 33 pokoje. Wyposażenie naszych apartamentów to między innymi:

Ponadto do dyspozycji naszych gości są ogólnodostępne:

Na parterze przy recepcji znajduje się nasza Aniołówkowa Kawiarenka, gdzie skosztować można pysznej kawy i herbaty. Znajdzie się coś również dla miłośników czekolady.

Codziennie rano serwujemy dla naszych gości przepyszne śniadania w formie bufetu.

Wieczorami zapraszamy do naszej Sali gier, gdzie zrelaksujecie się przy grze w Bilard, ping-pongu, czy piłkarzykach. To idealne miejsce do wspólnego spędzania czasu i małej rodzinnej rywalizacji o pierwsze miejsce w rankingu Najlepszego Gracza Dnia.

Dla najmłodszych zorganizowaliśmy "Małpi Gaj", czyli salę do zabaw z kolorowymi kuleczkami w dwóch basenach i ze zjeżdżalniami, w której dzieci mogą się bawić. Sala ta znajduje się bezpośrednio obok jadalni.

Na terenie naszej Willi znajdziecie Państwo również plac zabaw dla dzieci oraz miejsce do grillowania na świeżym powietrzu. Grill znajduje się nad strumykiem płynącym wzdłuż naszej Willi dzięki czemu czas na łonie natury spędza się wyjątkowo przyjemnie.

REZERWACJA

Wybierz termin i sprawdź dostępność apartametów.
Jeżeli masz dodatkowe pytania, zadzwoń lub skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.
Okres 24.02 - 18.04.2019 - PROMOCJA WIOSENNA szczegóły pod nr tel. 608 423 918


KONTAKT ZAREZERWUJ